طراحی

راهنمای خرید جا کفشی متناسب با دکوراسیون + مهم‌ترین نکات خرید جا کفشی

با راهنمای خرید جا کفشی، بهترین انتخاب را داشته باشید ...

آیتم‌ های کاربردی بسیاری در دکوراسیون‌ های داخلی وجود دارند. جا کفشی‌ ها یکی از این آیتم‌ ها هستند که متناسب با سبک، فضا، کاربری آپارتمان و همچنین سلیقه افراد با متریال‌ ها و انواع گوناگونی تولید می‌شوند. انتخاب بهترین نوع این آیتم دکوراتیو، یک فرایند دقیق است که می‌توان با کمک یک راهنمای خرید جاکفشی ، زیبایی دکوراسیون آپارتمان‌ ها را افزایش داد. بر همین اساس در این مطلب از سایت ایران دکور، اصلی‌ ترین نکات خرید جا کفشی را با هم بررسی می‌کنیم.

راهنمای خرید جا کفشی

اهمیت جا کفشی در زیبایی دکوراسیون

نظم اصلی‌ترین عامل زیبایی در دکوراسیون به‌ شمار می‌رود. این که تعداد زیادی از کفش‌ ها در یک فضای محدود و بدون نظم قرار داشته باشند، علاوه بر از بین بردن زیبایی دکوراسیون، ممکن است باعث آسیب‌ دیدن کفش‌ ها و یا سرقت آنها شود. خرید جا کفشی‌ ها با هدف استفاده بهتر از فضا، نقشی عمده را در بهبود هارمونی المان‌ های دکوراسیون داخلی و افزایش زیبایی فضای خانه‌ ها بر عهده دارند.

راهنمای خرید جاکفشی شیک

راهنمای خرید جا کفشی شیک

انتخاب یک جا کفشی مناسب باید بر اساس توجه به برخی پارامتر ها انجام شود. تنوع بالای جا کفشی‌ ها در جنس و رنگ‌بندی‌ های مختلف، دست شما را برای انتخاب بهترین گزینه باز گذاشته است. با این‌حال دقت به نکات خرید جا کفشی، علاوه بر کاهش هزینه‌ های شما برای خرید جا کفشی مناسب، به انتخاب مناسب‌ ترین آیتم برای سبک خاص دکوراسیون شما کمک می‌کند. برای استفاده از بهترین راهنمای خرید جا کفشی، در ادامه با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر : اگر علاقه مند به دانستن ویژگی و کاربرد رنگ‌ ها در دکوراسیون داخلی هستین ، پیشنهاد میکنیم تاثیر رنگ در دکوراسیون داخلی چیست ، را در وب سایت مطالعه کنید .

نکات خرید جا کفشی

تعیین بودجه قبل از خرید جا کفشی

اولین نکته برای خرید یک جا کفشی مناسب، توجه به هزینه خرید جا کفشی است. جا کفشی‌ها متناسب با نوع، جنس، کاربرد، سبک، رنگ‌ بندی و کیفیتشان در قیمت‌ های مختلفی عرضه می‌شوند و شما باید متناسب با میزان بودجه خود، آیتمی را انتخاب کنید که با بودجه شما هم‌خوانی داشته باشد.

خرید بهترین جا کفشی شیک

توجه به ابعاد ؛ از مهم‌ ترین نکات خرید جا کفشی

بهترین راهنمای خرید جا کفشی شیک، توجه به اندازه و ابعاد این آیتم کاربردی است. شما باید پیش از انتخاب مدل و سبک جا کفشی، به فضایی توجه کنید که تصمیم دارید جا کفشی در آنجا قرار بگیرد. متناسب با این فضا می‌توانید از بهترین جا کفشی‌ ها در انواع مدل‌ ها و رنگ‌ بندی‌ ها استفاده کنید.

راهنمای خرید جاکفشی متناسب با دکوراسیون

نوع مناسب جا کفشی را انتخاب کنید !

یکی از مهم‌ ترین نکات خرید جا کفشی، توجه به نوع مناسب آن است. جا کفشی‌ ها به دلیل کاربرد های مختلفشان و متناسب با فضای آپارتمان‌ ها، در انواع فراوانی تولید می‌شوند. توجه به نوع مناسب، بهترین راهنمای خرید جا کفشی برای آپارتمان‌ های خانگی و تجاری به‌ شمار می‌رود.

مطالعه بیشتر : اگر علاقه مند به بررسی بهترین ایده های چیدمان دکووراسیون هستید ، مقاله دکوراسیون چوبی منزل را در وب سایت مطالعه کنید .

نکات خرید جا کفشی

انواع جا کفشی‌ ها را می‌توان به‌ صورت زیر دسته‌ بندی کرد:

 • جا کفشی آینه‌دار: مناسب برای فضاهای بزرگ و دکوراسیون‌ های شیشه‌ ای
 • جا کفشی نیمکت‌ دار: رایج‌ترین نوع جا کفشی برای آپارتمان‌ های کوچک
 • جا  کفشی پارچه‌ ای: مناسب برای فضا های بسیار کوچک با اشغال بسیار کم فضا
 • جا کفشی داشبوردی: آیتم کاربردی و شیک برای دکوراسیون‌ های مدرن
 • جا کفشی کمدی: مناسب‌ ترین گزینه برای جا کفشی‌ های آپارتمانی
 • جا کفشی درب‌ دار: بهترین گزینه برای نظم دادن به کفش‌ های زیاد
 • جا کفشی عمودی: گزینه مناسب برای صرفه‌جویی در فضا

 انتخاب جا کفشی شیک

به سبک دکوراسیون خود توجه داشته باشید !

یکی از مهم‌ترین نکات خرید جا کفشی، انتخاب نوع مناسب این آیتم بر اساس سبک دکوراسیون طراحی شده برای آپارتمان‌ها است. دکوراسیون‌های داخلی معمولا در دو سبک مدرن و سنتی طراحی می‌شوند. با استفاده از راهنمای خرید جا کفشی شیک برای این سبک‌ ها، می‌توان بهترین انتخاب را برای خرید این آیتم داشت.

برای انتخاب مناسب‌ترین جاکفشی متناسب با سبک دکوراسیون باید به نکات زیر دقت کنید:

 • دکوراسیون کلاسیک و سنتی : استفاده از جاکفشی چوبی
 • دکوراسیون مدرن : به‌کارگیری مدل‌های داشبوردی
 • دکوراسیون‌ های صنعتی : استفاده از جاکفشی‌ های فلزی
 • خانه‌ های کوچک : به‌کارگیری جاکفشی‌های با عمق کم و ارتفاع زیاد

انتخاب جا کفشی بر اساس رنگ دکوراسیون؛ نکته‌ ای مهم در راهنمای خرید جا کفشی

جا کفشی‌ها در رنگ‌های متنوعی در دسترس خریداران قرار می‌گیرند. این موضوع انتخاب یک جاکفشی شیک را برای دکوراسیون‌های مختلف آسان‌تر می‌کند. به‌طورکلی بهترین راهنمای خرید جاکفشی شیک و متناسب با دکوراسیون، توجه به چرخه رنگ‌ها و میزان روشنایی رنگ آن‌ها است.

اگر نمی‌دانید چه جاکفشی مناسب منزل شماست، مقاله ابعاد جاکفشی ام دی اف به شما کمک می‌کند انتخاب مناسبی داشته باشید.

جاکفشی متناسب با دکوراسیون

دقت به جنس و دوام جا کفشی، بهترین راهنمای خرید این آیتم کاربردی است

اگر جنس جا کفشی انتخابی شما باکیفیت نباشد یا این آیتم از متریال‌ های نامرغوب تولید شده باشد، هزینه‌ های زیادی را برای خرید جا کفشی جدید بر دوش شما می‌گذارد. یکی از مهم‌ترین نکات خرید جاکفشی توجه به جنس متریال به‌کاررفته در آن است.

جا کفشی‌ ها را از نظر جنس می‌توان در دسته‌بندی‌های زیر جای داد:

 • جاکفشی چوبی: از بهترین متریال‌ های برای ساخت جا کفشی که سبک‌ های مختلف دکوراسیون را پشتیبانی می‌کند
 • جاکفشی MDF: جا کفشی‌ های با روکش ملامینه، براق، هایکلاس، چوب یا وکیوم از انواع آن هستند
 • جاکفشی فلزی: نسبت به سایر انواع جاکفشی‌ ها ارزان‌تر هستند و برای سبک‌ های مدرن و صنعتی کاربرد بیشتری دارند
 • جاکفشی پلاستیکی: بهترین انتخاب برای فضا های بیرونی و غیر مسکونی که به هزینه بالایی نیاز ندارند. این نوع از جا کفشی‌ ها به دلیل ظاهرشان گزینه مناسبی برای آپارتمان‌ها و خانه‌ها نیستند .

مطالعه بیشتر : اگر علاقه مند به ایده‌ های جذاب سبک دکوراسیون در منزل ، مقاله دکوراسیون نئوکلاسیک، را در وب سایت مطالعه کنید .

انتخاب یک جا کفشی مناسب بر اساس تعداد افراد خانواده

یک راهنمای خرید جا کفشی مناسب برای شما، توجه به تعداد افراد خانواده است. اگر خانواده پرجمعیتی هستید باید از جاکفشی‌های جادار استفاده کنید تا فضای کافی برای قراردادن کفش‌های همه افراد خانواده را داشته باشد.

توجه به فضای ورودی خانه

انتخاب یک جا کفشی مناسب بر اساس فضایی که در اختیار دارید، بسیاری از مشکلات شما را برطرف می‌کند. فضاهای محدود آپارتمانی جدید به‌گونه‌ای هستند که بهتر است از مدل‌های کمدی برای آن‌ها استفاده کنید. همچنین فضای قرارگیری جاکفشی باید مانع از پوسیدگی کفش‌ها و تماس مستقیم آن‌ها با رطوبت، گرد و خاک، تغییر دما و نور مستقیم خورشید شود.

بهترین جاکفشی شیک برای دکوراسیون

کاربردی‌ ترین نکته در راهنمای خرید جا کفشی، توجه به تعداد طبقات این آیتم است .

یکی دیگر از مهم‌ ترین نکات خرید جا کفشی، تعداد طبقات این آیتم دکوراسیون داخلی است. با افزایش تعداد محفظه‌ ها، می‌توان کفش‌ ها را بهتر سازماندهی کرد و بر اساس قیمت و ارزششان، رنگ، مدل و … آن‌ها را در طبقات مختلف قرار داد.

ایران دکور؛ بزرگ‌ ترین عرضه‌ کننده انواع جاکفشی‌ های شیک و مدرن

مراکز فراوانی برای فروش جا کفشی‌های خانگی و صنعتی فعالیت می‌کنند؛ اما مجموعه‌های محدودی هستند که باکیفیت‌ ترین محصولات را به فروش برسانند. فروشگاه مبلمان و دکوراسیون ایران دکور، یک مرکز بزرگ برای خرید انواع محصولات دکوری و اکسسوری‌های جذاب است.

فروشگاه ما با عرضه انواع مبلمان، سرویس خواب، فرش و قالیچه، کمد و درآور، پرده و ملزومات، جالباسی، جاکفشی و … محصولات خود را با تنوع بالایی ارائه می‌دهد. شما می‌توانید برای بهره‌مندی از یک راهنمای خرید جا کفشی مناسب و ثبت سفارش، با کارشناسان سایت ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا